Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor” wystartował 13 listopada br. Na przygotowanie swojego projektu masz czas do 4 stycznia!

Nasz Konkurs został zorganizowany po raz pierwszy w 2012 r. przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” i poznańską firmę CAD Projekt K&A – producenta popularnych programów do projektowania wnętrz. Odbywa się w ramach konkursu PERŁY CERAMIKI UE. Mogą brać w nim udział architekci i projektanci wnętrz – użytkownicy programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem do Projektowania Płytek zarówno początkujący, jak i będący już profesjonalistami. Udział w konkursie to nowe doświadczenia, możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami wzorniczymi płytek ceramicznych, promowania własnej pracowni, jak również atrakcyjne nagrody. Co roku, specjalnie dla uczestników konkursu przygotowywane wyjątkowe bazy Perły Ceramiki UE, z których architekci i projektanci wybierają trzy „Perły Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor”, a potem tworzą DOWOLNY PROJEKT WNĘTRZA z ich użyciem. Bazę płytek ze wszystkimi kolekcjami z których możesz korzystać znajdziesz m.in. tutaj. Podczas uroczystej Gali podsumowującej, prezentowane są nie tylko "perłowe" kolekcje płytek ceramicznych, ale również wygrane projekty wnętrz.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami "Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programów CAD Decor" oraz jego poprzednimi edycjami! Do wygrania nagrody pieniężne, bony na zakupy dowolnego produktu lub usługi z oferty CAD Projekt K&A oraz szkolenia z oprogramowania.

Aby zgłosić swój projekt skorzystaj z naszej zakładki na tej stronie Twój projekt!