CAD Projekt K&A to firma z Poznania, zdobywająca pozycję lidera w branży komputerowego wspomagania projektowania wnętrz od przeszło 25 lat. Autorskie programy CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie, choć intuicyjne w obsłudze, są jednocześnie kompleksowe, wszechstronne i zaawansowane technologicznie. A co najważniejsze zostały stworzone właśnie do projektowania wnętrz. Możemy w nich wykonywać projekty w 2D i 3D oraz fotorealistyczne wizualizacje mieszkań i wnętrz komercyjnych, korzystając z rozbudowanej biblioteki modeli 3D. Wyspecjalizowane programy i aplikacje wspierają projektowanie dowolnych wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, łazienek i kuchni, mebli kuchennych oraz wizualizację wnętrz, animację 3D czy wirtualną rzeczywistość. Firma CAD Projekt K&A prowadzi również szkolenia z zakresu swojego oprogramowania, zapewnia wsparcie techniczne i odpowiednią opiekę swoim klientom, angażuje się w szereg działań , takich jak targi i konferencje wspomagające rozwój branży projektowania wnętrz. Sprawdź dokładnie naszą ofertę na naszej stronie internetowej.

Kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” – to jedyne ogólnopolskie, fachowe czasopismo, w którym można znaleźć informacje m.in. o parametrach i zasadach prawidłowego stosowania płytek ceramicznych, w tym o nowych wyrobach ukazujących się na rynku i  trendach wzorniczych; wyrobach chemii budowlanej i technologiach ich stosowania; surowcach oraz maszynach i urządzeniach do produkcji płytek, narzędziach do robót glazurniczych; a także przykłady  zastosowania płytek m. in. w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych;  trendy i perspektywy rozwoju rynku krajowego i światowego; prezentacje czołowych firm krajowych i zagranicznych ora ludzi z branży. Aktualności z przemysłu ceramicznego w kraju i zagranicą oraz relacje z branżowych imprez (targów, warsztatów, wystaw).

Kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” od 2004 r. jest organizatorem prestiżowego konkursu „PERŁY CERAMIKI UE”, którego celem jest promowanie dostępnych na polskim rynku płytek ceramicznych polskich i zagranicznych producentów, wyróżniających się wzornictwem i parametrami technicznymi. Nominowane w poszczególnych edycjach konkursu i nagrodzone kolekcje płytek ceramicznych są prezentowane w czasopiśmie i na stronie www.plytkiceramiczne.info.pl.

Partner Gali Laureatów konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2019

Partner Gali Laureatów konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2014, 2015 i 2016

Partner konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2015